mgr. Bartłomiej Dziuba

 
 
 
 

Biografia

Jestem mgr Psychologi ukończyłem studia na Uniwersytecie Łódzkim. Skończyłem podyplomową szkołę Terapii Seksualnej Lew-Starowicz, studium terapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia. Obecnie dokształcam się na Psychoterapeutę w nurcie integracyjnym w ośrodku INTRA.

Od 2013 roku pracowałem jako Psycholog na Oddziale Psychiatrii oraz Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Od 2015 roku pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego a od 2017 roku w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień .

W zakresie poradnictwa psychologicznego pracuję z osobami dorosłymi:
W kryzysie życiowym, doświadczającymi lęku, niepokoju, mającymi trudne relacje z innymi, przeżywającymi kryzysy partnerskie. Pomagam osobom cierpiącym z powodu uzależnienia swojego lub bliskich, jak również z powodu problemów na tle seksualnym. Mam również doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z depresją i manią, zaburzeniami lękowymi, schizofrenią.

Uważam że każda spotkanie jest spacerem po pałacu od współpracy zależy czy zwiedzimy jedno czy kilka pomieszczeń omawiając to co w nich jest.

Godziny przyjęć

czwartek: 10:00 – 15:00

Cennik

Konsultacja psychologiczna • 100 zł
Badania inteligencji • 100 zł
Badania psychologiczne
Interwencja kryzysowa
Ocena stanu psychicznego • 100 zł
Poradnictwo psychologiczne
Poradnictwo seksuologiczne • 100 zł
Psychoterapia uzależnień • 100 zł

Psychologia/ Seksuologia